Delikates

Telefon: 089-646-01-30E-mail:handel@delikates.pl

Wybrany produkt

Paszteciki z kapustą i grzybami

więcej

Kontakt

DELIKATES Sp. z o.o.
ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa

tel.: 089 642 34 42,
fax.: 089 642 34 44
handel@delikates.pl

O firmie

Siedziba firmy Delikates oraz zakład produkcyjny znajdują się w Ostródzie na terenie przedwojennego młyna. Niezwykła atmosfera tego zabytkowego miejsca w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem zakładu produkcyjnego doskonale wpisuje się w wizję firmy, która łączy tradycję i współczesność.

Delikates jest wiodącym producentem wyrobów garmażeryjnych w Polsce, nasza oferta obejmuje ponad 50 produktów w kilku grupach asortymentowych: wyroby mączne gotowane, mączne smażone, sałatki, galaretki, paszteciki, pizze i zapiekanki, gołąbki i bigos. Na jakość marki wpływają: tradycyjne przepisy kuchni polskiej, najwyższej jakości surowce oraz nowoczesne technologie produkcji. Zakład istnieje od 1991 roku, stale poszerzając swoją ofertę oraz zasięg sprzedaży. Obecnie zatrudniamy ponad 180 osób, dzienna produkcja wynosi średnio 8 ton wyrobów, a dystrybucja obejmuje cały kraj.

Wyroby marki Delikates tworzone są z myślą o klientach ceniących sobie czas i jakość. Różnorodność stale wzbogacanej oferty pozwala zaskakiwać rodzinę i przyjaciół bardzo urozmaiconymi posiłkami, których przygotowanie zajmuje zaledwie kilka minut.

Mając na uwadze zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci, podjęliśmy decyzję o przystosowaniu produkcji do wymagań standardów HACCP tak, aby zagwarantować odpowiedni poziom jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego produktów marki Delikates.

Nadrzędnym celem działalności naszej firmy jest dostarczenie konsumentom produktów o gwarantowanym bezpieczeństwie dzięki wprowadzeniu odpowiedniej organizacji pracy i zastosowaniu środków ograniczających powstawanie i rozwój zagrożeń zdrowotnych.

Dzięki nowoczesnemu taborowi nasze wyroby docierają do sklepów i hurtowni na terenie całego kraju w ciągu zaledwie 24h od momentu wyprodukowania. Współpracujemy z największymi odbiorcami w Polsce: Carrefour, Makro, Auchan, LOT.

Zapraszamy do współpracy i zgodnie z naszym hasłem życzę Państwu

Zespół Delikates